Нашата услуга

Обезбедете ви моќна опрема за рударство Asic и секогаш настојувајте да ја надминете првокласната услуга за клиенти во индустријата.

Сите купувачи ќе добијат демонстративно видео за чистење на машината и тест на податоци за компјутерска моќ пред вашиот производ да биде пуштен од складиштето и од далечина ќе ја проверат вистинската состојба на машината.Ние ќе ви обезбедиме ексклузивни услуги за одржување после продажбата во рок од 24 часа од приемот.

 • 矿机-英文版
 • 显卡英文版
 • 电源-英文版

Нашите најнови производи

За нас

Shenzhen Xiyangjie Technology Co., Ltd. е основана во април 2014 година. Тоа е зрело претпријатие специјализирано за меѓународно снабдување со електронска опрема за ископување криптовалути.Ние обезбедуваме услуги во рударството на криптовалути, облак компјутери, управувани базени за рударство, базени за рударство, хостинг и хардвер.
Нашата компанија се фокусира на најновата блокчејн технологија и има за цел да биде глобален давател на едношалтерски решенија во оваа област.

Направено во Кина Глобални извори

Контактирајте не за најновата понуда

Осврти на клиенти
Клиент
 • гуоџа
  G*********s

  Многу непречена трансакција и брза испорака.Добар квалитет на производот.Пријатна комуникација, мојот агент Ајлин ја обезбедува најдобрата услуга за клиентите таму, многу пријателска и професионална, високо препорачлива.

  • пинѓија
  • пинѓија
 • гуоџа
  M*****F

  Квалитетна ставка и најдобри услуги!препорачан добавувач!работи исто така многу пријателски и убави!Ти благодарам Јанли!

  • пинѓија
  • пинѓија
 • гуоџа
  J********s

  Одлична компанија за работа и успеа да ја добие најдобрата машина за мене во мојот буџет!Ќе го купам мојот следен рудар овде!

  • пинѓија
  • пинѓија
 • гуоџа
  H*********** n

  Одличната услуга навреме ја прими мојата нарачка точно по една недела како што се очекуваше, високо препорачливо.

  • пинѓија
  • пинѓија
 • гуоџа
  S*******n

  Кола - ме ажурираше на секој чекор во процесот на купување и испорака.пред пратката таа создаде видео кое покажува како функционира производот.

  • пинѓија
  • пинѓија
 • гуоџа
  А*******i

  Ќе управуваме со компанија, имавме проблем со моите единици во гарантниот рок и тие се обидуваат да го решат.врвна ѕвезда продавачот Бесија Лиу

  • пинѓија
  • пинѓија

Вести од компанијата

Канаан ги објави најновите рудари од серијата А13

Canaan Creative е производител на рударски машини Canaan (NASDAQ: CAN), технолошка компанија која се фокусира на дизајн на компјутерски чипови ASIC со високи перформанси, истражување и развој на чипови, производство на компјутерска опрема и софтверски услуги.Визијата на компанијата е „Суперкомпјутерот е она што го ...

Биткоинот се враќа на 20.000 американски долари

По неколку недели бавност, Биткоин конечно се помести повисоко во вторникот.Најголемата криптовалута по пазарна капитализација неодамна се тргуваше околу 20.300 долари, што е за речиси 5 отсто повеќе во изминатите 24 часа, бидејќи долгорочните инвеститори кои не се ориентирани кон ризик добија одредено охрабрување од извештаите за заработка во третиот квартал на ...

 • Искуство за извоз на рударска машина

Контактирајте не

 • Адреса: бр. 525, Bulong Road, Maantang Community, Bantian Street, Longgang District, Шенжен, Гуангдонг, Кина
 • Телефон: 0086-13802589874
 • E-mail: sales005@2140miner.com
 • Skype: 0086-13802589874