Нашата услуга

Обезбедете ви моќна опрема за рударство Asic и секогаш настојувајте да ја надминете првокласната услуга за клиенти во индустријата.

Сите купувачи ќе добијат демонстративно видео за чистење на машината и тест на податоци за компјутерска моќ пред вашиот производ да биде пуштен од складиштето и од далечина ќе ја проверат вистинската состојба на машината.Ние ќе ви обезбедиме ексклузивни услуги за одржување после продажбата во рок од 24 часа од приемот.

 • power-bitmain (1)
 • power-bitmain (3)
 • power-bitmain (4)

Нашите најнови производи

За нас

Shenzhen Xiyangjie Technology Co., Ltd. е основана во април 2014 година. Тоа е зрело претпријатие специјализирано за меѓународно снабдување со електронска опрема за ископување криптовалути.Ние обезбедуваме услуги во рударството на криптовалути, облак компјутери, управувани базени за рударство, базени за рударство, хостинг и хардвер.
Нашата компанија се фокусира на најновата блокчејн технологија и има за цел да биде глобален давател на едношалтерски решенија во оваа област.

Направено во Кина Глобални извори

Контактирајте не за најновата понуда

Осврти на клиенти
Клиент
 • гуоџа
  G*********s

  Многу непречена трансакција и брза испорака.Добар квалитет на производот.Пријатна комуникација, мојот агент Ајлин ја обезбедува најдобрата услуга за клиентите таму, многу пријателска и професионална, високо препорачлива.

  • пинѓија
  • пинѓија
 • гуоџа
  M*****F

  Квалитетна ставка и најдобри услуги!препорачан добавувач!работи исто така многу пријателски и убави!Ти благодарам Јанли!

  • пинѓија
  • пинѓија
 • гуоџа
  J********s

  Одлична компанија за работа и успеа да ја добие најдобрата машина за мене во мојот буџет!Ќе го купам мојот следен рудар овде!

  • пинѓија
  • пинѓија
 • гуоџа
  H*********** n

  Одличната услуга навреме ја прими мојата нарачка точно по една недела како што се очекуваше, високо препорачливо.

  • пинѓија
  • пинѓија
 • гуоџа
  S*******n

  Кола - ме ажурираше на секој чекор во процесот на купување и испорака.пред пратката таа создаде видео кое покажува како функционира производот.

  • пинѓија
  • пинѓија
 • гуоџа
  А*******i

  Ќе управуваме со компанија, имавме проблем со моите единици во гарантниот рок и тие се обидуваат да го решат.врвна ѕвезда продавачот Бесија Лиу

  • пинѓија
  • пинѓија

Вести од компанијата

Зголемениот раст на мрежите Ethereum layer-2 ќе продолжи во 2023 година

Водечките мрежи со слој 2 на Ethereum неодамна забележаа пораст на дневни активни корисници и такси.Мрежите со слој-2 на Ethereum поминаа низ фаза на експлозивен раст во текот на изминатите неколку месеци, тренд што треба да продолжи во 2023 година. Според неодамнешните податоци, водечките мрежи со слој-2 ха ...

Планира да го минира биткоинот преку нуклеарна енергија

Планира да го минира биткоинот преку нуклеарна енергија

Неодамна, нова компанија за рударство на биткоин, TeraWulf, објави зачудувачки план: тие ќе користат нуклеарна енергија за да ископуваат Биткоин.Ова е извонреден план бидејќи традиционалното ископување на Биткоин бара многу електрична енергија, а нуклеарната енергија е релативно евтин и сигурен извор на енергија.TeraWulf&...

 • Искуство за извоз на рударска машина