Shërbimi ynë

Ju ofroni pajisje të fuqishme minerare Asic dhe përpiquni gjithmonë të tejkaloni shërbimin e klasit të parë për klientët në industri.

Të gjithë blerësit do të marrin një video demonstruese të testimit të të dhënave të pastrimit të makinës dhe fuqisë llogaritëse përpara se produkti juaj të lëshohet nga magazina dhe do të kontrollojnë në distancë gjendjen reale të makinës.Ne do t'ju ofrojmë shërbime ekskluzive udhëzuese për mirëmbajtjen pas shitjes brenda 24 orëve nga marrja.

 • 矿机-英文版
 • 显卡英文版
 • 电源-英文版

Produktet tona më të fundit

Rreth Nesh

Shenzhen Xiyangjie Technology Co., Ltd. u krijua në prill 2014. Është një ndërmarrje e pjekur e specializuar në furnizimin ndërkombëtar të pajisjeve elektronike të minierave të kriptomonedhave.Ne ofrojmë shërbime në minierat e kriptomonedhave, kompjuterin cloud, pishinat e menaxhuara të minierave, pishinat e minierave, hostimin dhe pajisjet.
Kompania jonë fokusohet në teknologjinë më të fundit të blockchain dhe synon të jetë një ofrues global i zgjidhjeve me një ndalesë në këtë fushë.

Prodhuar në Kinë burimet globale

Na kontaktoni për ofertën më të fundit

Shqyrtimet e klientëve
Klienti
 • guojia
  G******** s

  Transaksion shumë i qetë dhe dërgesë e shpejtë.Cilësi e mirë e produktit.Komunikim i këndshëm, agjenti im Aylin ofron shërbimin më të mirë të klientit atje, shumë miqësor dhe profesional, shumë i rekomanduar.

  • pingjia
  • pingjia
 • guojia
  M*****F

  Artikull cilësor dhe shërbimet më të mira!furnizuesi i rekomanduar!gjëra gjithashtu shumë miqësore dhe të këndshme!Faleminderit Janly!

  • pingjia
  • pingjia
 • guojia
  J********s

  Kompani e madhe për të punuar me të dhe arriti të marrë makinën më të mirë për mua në buxhetin tim!Unë do të blej minatorin tim të ardhshëm këtu!

  • pingjia
  • pingjia
 • guojia
  H***********n

  Shërbimi i shkëlqyeshëm në kohë e mori porosinë time saktësisht pas një jave siç pritej, shumë e rekomanduar.

  • pingjia
  • pingjia
 • guojia
  S*******n

  Cola - më mbajti të përditësuar në çdo hap të rrugës në procesin e blerjes dhe transportit.para dërgesës ajo krijoi një video që tregon se si funksionon produkti.

  • pingjia
  • pingjia
 • guojia
  A*******i

  Ne do të menaxhojmë kompaninë, kemi pasur problem me njësitë e mia brenda periudhës së garancisë dhe ata përpiqen ta zgjidhin atë.ylli kryesor Shitësja Besia Liu

  • pingjia
  • pingjia

Lajmet e Kompanisë

Canaan lëshon minatorët më të fundit të serisë A13

Canaan Creative është një prodhues i makinerive minerare Canaan (NASDAQ: CAN), një kompani teknologjike që fokusohet në dizajnin e çipeve kompjuterike me performancë të lartë ASIC, kërkimin dhe zhvillimin e çipave, prodhimin e pajisjeve kompjuterike dhe shërbimet e softuerit.Vizioni i kompanisë është “Superkompjuteri është ajo që ne ...

Bitcoin rikuperohet në 20,000 USD

Pas disa javësh ngadalësi, Bitcoin më në fund u zhvendos më lart të martën.Kriptovaluta më e madhe sipas kapitalizimit të tregut u tregtua së fundmi rreth 20,300 dollarë, rreth 5 për qind në rritje në 24 orët e fundit, pasi investitorët afatgjatë të kundërshtuar nga rreziku morën disa inkurajime nga raportet e fitimeve të tremujorit të tretë...

 • Eksport Eksporti i Makinerisë së Minierave

Na kontaktoni

 • Adresa: Nr. 525, Bulong Road, Komuniteti Maantang, Rruga Bantian, Distrikti Longgang, Shenzhen, Guangdong, Kinë
 • Telefoni: 0086-13802589874
 • E-mail: sales005@2140miner.com
 • Skype: 0086-13802589874