Bitmain Antminer L7 9.5Gh/s 3425W (LTC DOGE)

8063 dollarë 8063 dollarë

 • Ngjyrëargjendi
 • Dërgohet brenda 1-2 javësh
 • E re/e perdorur
  • FLO

  • LTC

  • EMD

  • XVG

  • NLG

  • AUR

  • DOGE

  • EMC2

  • DGB

  • LOJË

  Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Specifikim

  Emri i produktit Antminer L7
  Hashrate 9,5 Gh/s ±5% @25℃
  Efikasiteti i energjisë në mur 0,361 J/MH @25℃
  Fuqia në mur 3425W ±10% @25℃
  Kripto Agloritmi SHA256
  Tifozët) 4
  Temperatura e punës 5-45 ℃
  Madhësia Miner (L*W*H, me paketim),mm 370 * 290 * 195 mm
  Pesha bruto 15000 g
  Ndërfaqja e rrjetit RJ45 Ethernet 10/100M
  Lagështia e funksionimit (jo kondensuese), RH 5% ~ 95%
  shënim 1. Përfshirë madhësinë e PSU
  2. Përfshirë peshën e PSU

  Antminer L7 bazohet në algoritmin Scrypt, me një hashrat maksimal prej 9.5Gh/s dhe një konsum energjie prej 3425W.

  Algoritmi Scrypt mund të përdoret për minierat e përbashkëta të Litecoin dhe Dogecoin, dhe aktualisht kjo makinë minierash ka fuqinë më të lartë llogaritëse midis algoritmeve.i njohur si "1 L7 është e barabartë me 19 L3+".Ai miraton dizajnin e makinës së minierës me ventilator të dyfishtë të përparme dhe të pasme, trupi është i formuar në mënyrë integrale, mbështetje super çip dhe një sistem më të mirë të rrjedhës së ajrit.Sistemi inteligjent i projektimit të ndërprerësit të energjisë dhe sistemi i rregullimit të energjisë, edhe nëse minatori ka një qark të shkurtër ose rrjedhje, ai mund të ndizet menjëherë në mënyrë të sigurt;nuk do të shkaktojë asnjë dëm për minatorët ose personelin.

  L7-详情页1
  L7-详情页2

  Minatorët L7 janë makineri gjithëpërfshirëse, me një furnizim të integruar me energji, nuk kërkohen kabllo shtesë ose furnizime me energji elektrike në shumicën e vendeve. dhe meqenëse ato janë specifika rajonale, secila kërkon një qark ndërprerës 2-polësh 20-amp fuqizoni linjën 220-240 V. Kordoni i rrymës duhet të jetë i tipit çakëll dixhital NEMA me raport 10a 14-16 awg.

  FAQ

  Ne shesim të gjitha llojet e makinerive minerare, duke përfshirë BTC, BCH, ETH, LTC etj.

  Si të porosisni makina minerare?

  -Së pari, ju lutemi na dërgoni një kërkesë (Modeli/Sasia/Adresa e produktit) dhe jepni gjithashtu informacionin tuaj të kontaktit (të tilla si Email, Whatsapp, Skype, Trademanager, Wechat).
  -Së dyti, ne premtojmë se informacioni i çmimeve në kohë reale do t'ju dërgohet brenda 30 minutave.
  -Më në fund, ju lutemi konfirmoni me ne çmimin në kohë reale përpara pagesës së plotë sipas zhvillimit të çmimit të tregut.

  Si të bëni pagesën?

  -Transfertë bankare T/T, MoneyGram, Kartë Krediti, Western Union
  -Monedha kripto si BTC BCH LTC ose ETH
  -Paratë e gatshme (USD dhe RMB pranojnë të dyja)
  -Urdhër garancie Alibaba, Alibaba garanton sigurinë e fondit të blerësit.
  Ne do të donim të merreshim me transaksion në këtë mënyrë për bashkëpunimin e parë.

  Si të garantoni cilësinë e produkteve dhe garancinë?

  -Çdo makineri do të testohet me pajisje dhe softuer profesional përpara dorëzimit.Të dhënat e testimit dhe video do t'u dërgohen blerësve.
  -Të gjitha makineritë e reja me garanci origjinale të fabrikës, normalisht 180 ditë;
  -Makinat e dorës së dytë pa asnjë garanci për probleme harduerike, ne mund të ofrojmë mbështetje teknike në internet për çështje jo harduerike në orën e Pekinit nga 9:00 e mëngjesit deri në 18:30.Për çështjet e harduerit, blerësit duhet të përballojnë koston e punës, materialet dhe tarifën e dorëzimit.

  Testi funksional / Paketimi / Koha e dërgimit / Mënyrat e transportit

  -Çdo makineri do të testohet me pajisje dhe softuer profesional përpara dorëzimit.Të dhënat e testimit dhe video do t'u dërgohen blerësve.
  -Pastrim nga pluhuri dhe njollat, paketimi i papërshkueshëm nga uji dhe nga rënia
  -Normalisht 8-15 ditë
  -UPS/DHL/FEDEX/TNT/EMS, Me ajër (në aeroportin e caktuar), Me linjë të specializuar në adresën tuaj direkt (derë më derë me zhdoganim)

  Tatimet dhe detyrimet doganore

  -Ne ofrojmë shërbimin DDP (derë më derë) në SHBA, Gjermani, Belgjikë, Kanada, Holandë, Danimarkë, Republikën Çeke, Poloni, Austri, Irlandë, Portugali, Suedi, Spanjë, Rusi, Kazakistan, Ukrainë, Malajzi, Tajlandë dhe disa të tjera vende.
  -Ne kryejmë operacione doganore dhe derë më derë në vendin e blerësit, kështu që blerësi nuk ka nevojë të paguajë asnjë detyrim importi ose tarifë doganore në shërbimin DDP.
  -Përjashtuar vendet e mësipërme DDP, ne ju ndihmojmë të ulni taksat tuaja duke dërguar me një faturë më të ulët.