Goldshell Mini Doge Pro 205Mh 220W (DOGE LTC)

385 dollarë 260 dollarë

 • Ngjyrëargjendi
 • Dërgohet brenda 1-2 javësh
 • E re/e perdorur
  • LTC

  • DOGE

  • LOJË

  • AUR

  • EMD

  • FLO

  • DGB

  Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Specifikim

  Emri i produktit Goldshell Mini-DOGE Pro
  Hashrate 205th/s ±5% @25℃
  Efikasiteti i energjisë në mur 1,073j/Gh @25℃
  Fuqia në mur 220W ±10% @25℃
  Temperatura e punës 5-35 ℃
  Madhësia Miner (L*W*H, me paketim),mm 150 * 84 * 175 mm
  Pesha bruto 2000 g
  Ndërfaqja e rrjetit RJ45 Ethernet 10/100M
  Lagështia e funksionimit (jo kondensuese), RH 5% ~ 85%
  shënim 1. Përfshirë madhësinë e PSU
  2. Përfshirë peshën e PSU

  Versioni i përmirësuar i Goldshell mini doge Pro është rikthyer me një performancë të fortë.Ashtu si mini doge, ai përdor algoritmin Scrypt dhe mbështet minierat me monedhë të dyfishtë LTC+Doge.Hashrati i përmirësuar është 205 Mh/s dhe konsumi i energjisë është 220 W.

  Si një makinë e dedikuar për minierë të dyfishtë të heshtur në shtëpi, Asic, dizajni i përgjithshëm i mini doge Pro është pothuajse i njëjtë me atë të mini doge, por kjo makinë ka fuqi më të lartë llogaritëse dhe konsum të ulët të energjisë.Shkalla e hashrit është rritur në 205 MH, por konsumi i energjisë është reduktuar në 220 W.Trup i vogël, fuqi e madhe.

  Goldshell mini doge-2
  详情页2

  Pjesa e përparme e minatorit ka ende dy tifozë ftohës, dhe pjesa e pasme adopton një dizajn me huall mjalti me gjashtë anë, i cili e bën daljen e ajrit dhe shpërndarjen e nxehtësisë më efikase.Mini doge pro ruan të njëjtën madhësi prej 150mm*gjerësi 175mm*lartësi 84mm dhe vazhdon avantazhet e dizajnit të trupit të vogël dhe të hollë, i cili është shumë i popullarizuar me minatorët e shtëpisë.Ndryshe nga pamja e lezetshme e modelit të vezëve mini doge, ky model vjen në një version të zi, i cili është shumë i lezetshëm dhe i avancuar.

  Mini-DOGE Pro gjithashtu duhet të lidhet vetëm me Ethernet ose WiFi për të mbajtur një lidhje rrjeti me shpejtësi të lartë, pa pajisje ndihmëse shtesë ose lidhje të drejtpërdrejtë Ethernet.Mund të përdoret në një sërë ambientesh shtëpie dhe zyre, duke e bërë më të lehtë minierat.

  FAQ

  Ne shesim të gjitha llojet e makinerive minerare, duke përfshirë BTC, BCH, ETH, LTC etj.

  Si të porosisni makina minerare?

  -Së pari, ju lutemi na dërgoni një kërkesë (Modeli/Sasia/Adresa e produktit) dhe jepni gjithashtu informacionin tuaj të kontaktit (të tilla si Email, Whatsapp, Skype, Trademanager, Wechat).
  -Së dyti, ne premtojmë se informacioni i çmimeve në kohë reale do t'ju dërgohet brenda 30 minutave.
  -Më në fund, ju lutemi konfirmoni me ne çmimin në kohë reale përpara pagesës së plotë sipas zhvillimit të çmimit të tregut.

  Si të bëni pagesën?

  -Transfertë bankare T/T, MoneyGram, Kartë Krediti, Western Union
  -Monedha kripto si BTC BCH LTC ose ETH
  -Paratë e gatshme (USD dhe RMB pranojnë të dyja)
  -Urdhër garancie Alibaba, Alibaba garanton sigurinë e fondit të blerësit.
  Ne do të donim të merreshim me transaksion në këtë mënyrë për bashkëpunimin e parë.

  Si të garantoni cilësinë e produkteve dhe garancinë?

  -Çdo makineri do të testohet me pajisje dhe softuer profesional përpara dorëzimit.Të dhënat e testimit dhe video do t'u dërgohen blerësve.
  -Të gjitha makineritë e reja me garanci origjinale të fabrikës, normalisht 180 ditë;
  -Makinat e dorës së dytë pa asnjë garanci për probleme harduerike, ne mund të ofrojmë mbështetje teknike në internet për çështje jo harduerike në orën e Pekinit nga 9:00 e mëngjesit deri në 18:30.Për çështjet e harduerit, blerësit duhet të përballojnë koston e punës, materialet dhe tarifën e dorëzimit.

  Testi funksional / Paketimi / Koha e dërgimit / Mënyrat e transportit

  -Çdo makineri do të testohet me pajisje dhe softuer profesional përpara dorëzimit.Të dhënat e testimit dhe video do t'u dërgohen blerësve.
  -Pastrim nga pluhuri dhe njollat, paketimi i papërshkueshëm nga uji dhe nga rënia
  -Normalisht 8-15 ditë
  -UPS/DHL/FEDEX/TNT/EMS, Me ajër (në aeroportin e caktuar), Me linjë të specializuar në adresën tuaj direkt (derë më derë me zhdoganim)

  Tatimet dhe detyrimet doganore

  -Ne ofrojmë shërbimin DDP (derë më derë) në SHBA, Gjermani, Belgjikë, Kanada, Holandë, Danimarkë, Republikën Çeke, Poloni, Austri, Irlandë, Portugali, Suedi, Spanjë, Rusi, Kazakistan, Ukrainë, Malajzi, Tajlandë dhe disa të tjera vende.
  -Ne kryejmë operacione doganore dhe derë më derë në vendin e blerësit, kështu që blerësi nuk ka nevojë të paguajë asnjë detyrim importi ose tarifë doganore në shërbimin DDP.
  -Përjashtuar vendet e mësipërme DDP, ne ju ndihmojmë të ulni taksat tuaja duke dërguar me një faturë më të ulët.